fbpx

Irklenčių nuoma Vilniuje

SUPINAM Vilnių: (+370)61150066

Irklenčių nuoma Vilniuje

Irklenčių nuoma Vilniuje, tai paslauga, kurią pristatome kartu su partneriais www.sup.team. Kviečiame plaukti Vilniuje irklentėmis kiekvieną darbo dieną ir savaitgaliais. Plaukimus Vilniuje organizuojame Neries upėje, taip pat irklentę galite išsinuomuoti visai dienai ar savaitgaliui, savarankiškam plaukiojimui. Jei dar nesate bandę irklenčių sporto, siūlome išbandyti irklentę ežere be vėjo arba užsirašyti į kasdienius irklenčių turus Nerimi Vilniuje.

Irklentės privalumai

Greitai populiarėjantis irklenčių  sportas – smagus ir lengvas būdas ilsėtis ir sportuoti ant vandens. Taip pat puikus būdas trenruoti kūną.  Kadangi ant lentos stovima, galima mėgautis puikiu vaizdu tiek vandenyje tiek žvelgiant į tolį. Irklenčių sportas ypač naudingas irkluojant taisyklingai: taip taupoma energija ir mankštinami kūno gilieji raumenys. Todėl siūlome susisiekti su mumis dėl irklenčių treniruočių.

Irklente ypač smagu plaukti upėmis – jos manevringos, ir vaizdai daug įspūdingesni žvelgiant iš aukščiau. Plaukti plačia upe yra lengviau nei irtis ežeru: srovė padeda irklentei judėti. Pagrindinis trūkumas: prieš srovę irtis daug sudėtingiau, todėl reikia pagalbos su transportu sausumoje. Todėl irklentės nuoma: puiki išeitis.

Irklenčių kilmė ir rūšys

Irklenčių sporto pradžia galima laikyti laikotarpį po antrojo pasaulinio karo, kai banglentininkai Havajuose ėmė naudoti irklus.. Šiek tiek vėliau, irklavimo ant banglenčių techniką įsisavino banglenčių mokyklos, siekdamos padėti mokiniams išsilaikyti ant audringo vandens.

Renkantis irklentę nuomai svarbu žinoti pagrindinius irklenčių gamybos būdus, nes rinkoje siūloma daug nekokybiškų irklenčių, kuriomis plaukioti anaiptol nemalonu. Rekomenduojame vengti irklenčių pagamintų iš presuoto polieteleno (čia technologija gaminamos baidarės): kokybiškos irklentės paprastai būna pagaminamos iš putoplasto ir stiklo audinio arba PVC (jei pripučiamas variantas). Renkantis pripučiamą irklentę svabu žinoti, kad nekokybiškos lentos pasižymi žemu slėgiu, todėl plaukimas tokia irklente tikrai suteikia mažiau malonumo.

Kokią irklentę išsinuomuoti?

Irklentės skirtos plaukiojimui bangose paprastai būna  trumpesnės. Jos manevringos, santykinai platesnės už universalias lentas, jų konturas pasižymi labiau lenkta forma. Dėl šių savybių jos tiesiogiai puikiai tinka slydimui banga, tačiau yra lėtesnės lygiame vandenyje.

Kruizinės irklentės projektuojamos ilgoms kelionėmis. Jų forma tai tarpinis variantas tarp universalių ir lenktyninių irklenčių (per ilgos, kad būtų universalios ir per plačios kad būtų lenktyninės). Dėl didelio tūrio jos išlaiko sunkų svorį todėl ant jų galima pritvirtinti daugiau krovinio (pvz. iškylavimo įranga). Kruizinių irkloenčių tipai būna įvairūs: vienos dėl savo konturo labiau tinka lygiam vandeniui, kitos jūrai.

Lenktynėms skirtos irklentės paprastai būna labai siauros ir ilgos, todėl  stabilumas mažas, tačiau jos labai greitos. Kuo greičiau plaukiate, tuo stabilesnė ši irklentė.

Pačios populiariausios, be jokios abejonės, yra universalios (allround) lentos. Jos nėra ypač greitos, tačiau pasižymi dideliu stabilumu. Dėl universalios formos jomis įmanoma plaukioti ir jūroje ir lygiame ežero vandenyje. Šios lentos būna dviejų tipų: pripučiamos arba kietos. Pirmosios yra lengviau transportuojamos, o antrosios pasižymi geresnėmis funkcinėmis savybėmis.

Renkantis kokią irklentę išsinuomuoti reikia atsižvelgti į jos tūrį. Tai yra tinkamiausias matas įvertinti irklentės tinkamumą Jūsų svoriui. Jei esate labai lengva (s), Jūs nenorite plaukti labai didele irklente: ant jos jaustumėtes kai ant plausto. Jei irklentė per maža, jausitės nestabiliai, šlaps kojos.

Dauguma irklenčių gamintojų tūrį nurodo gaminio aprašyme. Kartais nurodoma, ir kokį svorį irklentė gali išlaikyti. Žinodami irklentės tūrį, keliamąją galią galite nesunkiai apskaičiuoti ir patys: vienas litras = 1 kg. Taigi jei irklentė kartu su jumis svertų 100 kg, o Jos tūris būtų lygus 100 litrų, reiškia butent tiek litrų vandens ji išstumtų: būtų visiškai pasinėrusi po vandeniu (įvertinus, kad ji ir pati sveria apie 14 kg).

Irklenčių programos Vilniuje

6:30 Irklenčių turas RYTO BUČKIS

Ar kada teko stebėti kaip anksti anksti ryte bunda ir keliasi sostinė? Turbūt taip. Ar teko pajusti ryto rasos lašus švelniai užlipus ant drėgnos žolės? Greičiausiai – taip. O ar nors kartelį pradėjote savo rytą mankšta “žingsniuojant” vandens paviršiumi ir stebint iš lėto prabundantį miestą ? Rytinis irklenčių turas yra pats geriausias būdas užtikrinti sekmingai darbo dienai. Kviečiame registruotis. 😉

12:00 Irklenčių turas Vilniuje vidurdienį

Pavargote sedėti prie kompiuterio ir galva veikia lėčiau nei norėtųsi? Šokite ant irklentės ir intensyviai pairkluokite per pietų pertrauką. Neries upė teka per patį Vikniaus miesto centrą, todėl tikėtina, kad Jūsų darbovietė kažkur šalia. Šis turas tik 45 minučių trukmės, todėl ne tik pasimankštinsite, tačiau ir rasite laiko greitiems pietums.

18:30 irklenčių turas Vilniuje

Irklenčių nuoma Vilniuje po darbo leis nuplauti dienos rūpesčius irklo mostais. Upės tėkmė valo smegenis ir lavina kūną. Plaukimo irklentėmis pabaigoje didžiąją vasaros dalį galėsite stebėti auksu besileidžiančios saulės nuspalvintą miestą. Plaukiame kiekvieną dieną, 18:30.

21:30 naktinis irklenčių turas Vilniuje

Ar kada teko gerėtis naktinio miesto šviesų atspindžiais vandenyje? Romantiškas naktinis pasiplaukiojimas irklentėmis miesto centru ir nuostabus būdas užbaigti dieną. Siūlome patikrinti, kokio grožio sapnai gali Jus aplankyti po šios nuostabios vakarinės pramogos.

Irklenčių nuoma Vilniuje visam savaitgaliui

Važiuojate iš miesto į sodybą prie ežero? Siūlome išsinuomoti kokybišką pripučiamą irklentę. Ją lengva transportuoti, o vasaros metu nėra smagesnių pramogų nei kelionės vandeniu.

Irklenčių ir baidarių sodyba SUP Ranch

Kviečiame apsilankyti irklentininkų ir baidaristų pamėgtoje sodyboje SUP Ranch. Sodyba įsikūrusi gražiausių Dzūkijos upių pašonėje, todėl ypač tinka vandens pramogų mėgėjams. Merkys, Ūla, Grūda ir Nemunas tai upės, iš kuriose galima surast vandens maršrutą tinkamą patyrusiems ir nepatyrusiems vandens keliauninkams. Namas stovi neaprėpiamų miškų apsuptyje, ant Merkio ir Grūdos kranto. Po įspūdingos kelionės upėmis galėsite kaitintis tradicinėje kaimiškoje pirtyje.